Відпочинок у Моршині

У Моршині винайняти апартаменти не проблематично. Тут є варіант для будь-якої людини: санаторії, пансіонати, готелі, вілли. Готелі не порожні – будь-якої пори року місто приймає багато відпочиваючих. Тому плануючи відпочинок, слід виявити турботу та оформити броню хоча б за два-три тижні та визначитися з метою Вашого відпочинку. Далеко не всі комплекси мають власну оздоровчу базу і медичні центри санаторій Лаванда є одним із нечисленних санаторіїв, які пропонують не просто відпочинок, а повноцінне оздоровлення з урахуванням розробленої багато років роботи санаторію. Ціни на номери нижчі, ніж на європейських курортах. Тому в Моршині відпочивають туристи з усього світу, але здебільшого наш курорт обирають жителі сусідніх областей.

Санаторний комплекс Лаванда

санаторій Лаванда У Моршині можна зняти недороге житло. Санаторний комплекс Лаванда – це 7-поверхова будівля, яка вдало розташована поруч із центральним районом міста, а також бювету лікувальних вод. Санаторний комплекс працює з 1989 року та є акредитованим. Тут можна пройти діагностику, терапію різних патологій, розслабитись, відвідати захоплюючі місця.

Особливості Лаванди:

  1. Загалом корпус містить 209 комфортабельних номерів.
  2. Розрахункова година 24-00.
  3. Ціна путівки включає 3-разове харчування за «замовним меню».
  4. При цукровому діабеті I типу, панкреатиті (хронічна форма), виразці харчування 5-разове.

Їжа подається до їдальні санаторного комплексу Дністер. Територія облагороджена, можна прогулятися, насолодитися красою природи.